1.Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30. Zapraszamy.

2. We wtorek po Mszy św. spotkanie formacyjne dla HSNSPJ, zapraszamy wszystkie osoby chętne do wspólnej modlitwy. W środę po różańcu dla dzieci spotkanie dla kandydatów na ministrantów. Bardzo serdecznie zapraszamy chłopców z młodszych klas szkoły podstawowej. W środę na Mszę św. wieczorną zapraszamy ministrantów, po Mszy zbiórka.

3. W najbliższy piątek (13.10) o godz. 9.00 Msza Święta w intencji Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie imienia Komisji Edukacji Narodowej w 250 rocznicę jej utworzenia. Wieczorem zaś o godz. 17.30 ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Serdecznie zapraszamy.

4.W najbliższą niedzielę(15.10) przeżywamy Dzień Papieski pod hasłem „ Cywilizacja Życia”. Jak co roku budujemy żywy pomnik św. JPII fundując stypendia dla uczniów. Przed kościołami w całej Polsce zbierane będą do puszek ofiary z przeznaczeniem na ten cel. W naszej bazylice umieszczona będzie skrzynka pod chórem z napisem „ żywy pomnik św. Jana Pawła II” do której możemy złożyć ofiarę na ten cel.

5. Dziękujemy Parafianom rejonu Potok za przygotowanie liturgii słowa na dzisiejszą niedzielę, zaś na najbliższą niedzielę prosimy o przygotowanie liturgii przez Parafian rejonu Zdrój.

6. W przyszłą niedzielę Nowenna do naszej Pani Brzozowskiej połączona z nabożeństwem różańcowym i zmianą tajemnic róż różańcowych o godz. 15.15.

7. W przyszłą niedzielę wybory Parlamentarne połączone z referendum. Weźmy w nich udział , a równocześnie polecajmy naszą Ojczyznę Opatrzności Bożej w naszych codziennych modlitwach widząc w świecie tyle niepokoju. Pan Bóg podtrzymuje ten świat w istnieniu , ale potrzebuje dzisiaj nas, naszej modlitwy, naszej pokuty, aby zachować go przed wpływami złego ducha i obdarzyć łaską pokoju.

8.W miniony tygodniu odszedł z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca śp. Zbigniew Nowak. Duszę zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

NABOŻEŃSTWA

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - CODZIENNIE 16:30 - 18:00

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OGNISTEJ - W KAŻDĄ ŚRODĘ 17:40

DO ŚW. JÓZEFA: KAŻDY CZWARTEK 17:40

DROGA KRZYŻOWA: PIĄTEK - 7:00 I 17:30 - DLA WSZYSTKICH, 15:30 - DLA DZIECI

GORZKIE ŻALE: NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 15:00, 17:00

NABOŻEŃSTWIE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I ŚW. JANA PAWŁA II: każdy poniedziałek o 17.40

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
(Msza św. w intemcji parafian), 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W NIEKTÓRE UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA:
6:30, 9:30, 16:00, 18:00

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
6:30, 16:00 - W KAPLICY MATKI BOŻEJ, 18:00